Mecz AZ Alkmaar vs Feyenoord, wynik 1-3

AZ Alkmaar vs Feyenoord, wynik końcowy 1-3. Dnia 2022-10-16 14:45 na obiekcie sportowym AFAS Stadion odbył się mecz piłkarski ligi Eredivisie kolejki 10 pomiędzy AZ Alkmaar a Feyenoord.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy AZ Alkmaar i Feyenoord zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

Gole strzelali: J. Odgaard 26' 1-0 P. Hatzidiakos O. Kökçü 31' 1-1 S. Szymański 56' 1-2 J. Rasmussen Danilo 82' 1-3 O. Kökçü

Żółte kartki AZ Alkmaar: Jordy Clasie 8' Riechedly Bazoer 90'

Żółte kartki Feyenoord: Gernot Trauner 3'

Czerwone kartki AZ Alkmaar:

Sędzią głównym tego spotkania był Danny Desmond Makkelie, Netherlands. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu AZ Alkmaar stawi czoła Excelsior, następne spotkania z drużynami FC Vaduz oraz FC Volendam a Feyenoord podejmie Fortuna Sittard. Następne mecze zagra z drużynami Sturm Graz oraz Lazio.

W dzisiejszych czasach wierni kibice piłki nożnej śledzą fascynujące potyczki ligi Eredivisie. Fascynujące futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Jordy Clasie Gernot Trauner stale gwarantują wyśmienitym kibicom mnóstwo emocji. Zmagania pomiędzy zawodnikami okazują się zagorzałe, nie często zdarza się definitywnie, iż są to zmagania nużące. Często natrafiamy na bezlitosne faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika, niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zachęcamy każdego z fanów, aby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich iprzeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Eredivisie oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak AZ Alkmaar i Feyenoord z ligi Eredivisie zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, AFAS Stadion.